Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Doğanay Grup; İnşaat sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Doğanay Grup, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, Bolumuza ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içindeyiz.

BİR BAŞARI HİKAYESİ

Doğanay Grup, ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Bolu ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır. Su, doğa ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu yaşam alanlarıyla Doğanay Grup, bugün model alınan bir şirket konumuna gelmiştir.

Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübenin ışığında Yusuf  DOĞANAY  iş hayatına 1989 yılında Fransa'nın Paris şehrinde başlamış olup, burada gerek inşaat sektöründe gerek restourant işletmeciliğinde 16 yıl süre ile faaliyet göstermişlerdir.

2002 yılına kadar Fransa'da birden çok projeye imza atan DOĞANAY ; 2002 yılında Türkiye'nin turizm şehri olan güzel ilimiz Bolu'da DOĞANAY GRUP adı altında konut ve işyeri projeleri yapmaya başlamıştır. 29 yılın verdiği tecrübe ile bugün de bir çok projeye imza atmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 (374) 217 33 16

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır.